haveAkuku A0430 Kubek do płukania szamponuabsolutely not

Dwie komory zapewniają dokładniejsze spłukiwanie — komora przednia służy do spłukiwania włosów z boku głowy, natomiast komora tylna w tym samym czasie spłukuje górną i tylną część głowy dziecka, dzięki czemu mycie przebiega znacznie szybciej. Akcesoria kąpielowe dla niemowląt Akcesoria do przewijania niemowląt Akcesoria do pielęgnacji niemowląt. Dodane do porównania. Twoje imię. Sam kubek do płukania głowy nie wystarczy, aby prawidłowo zadbać o higienę włosów dziecka i komfort podczas kąpieli. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do przyjrzenia się całemu katalogowi produktów oraz do zakupów u naszych partnerów handlowych. Kubek do spłukiwania włosów będzie wówczas doskonałym dodatkiem, który zminimalizuje ryzyko nieprzyjemnych sytuacji podczas kąpieli. Te produkty mogą Cię zainteresować Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów. Porównaj produkty 0 Usuń produkty. Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Pobierz katalog.

lupilu pampers lidl

pieluchy seni.z dofinansowaniem nfz

Doskonale sprawdzi się w tej roli kubek do spłukiwania włosów. Powiadom mnie o dostępności produktu. Mamy na to rozwiązanie!!! Szukaj wg województw. Twoja pociecha szybko i łatwo przekona się do mycia głowy. Kup online. Show all.

Charakterystyka - Akuku kubek do spłukiwania głowy (A0430) biały

Zarówno kubki do spłukiwania włosów, jak i inne pomocne podczas kąpieli produkty znajdziesz na stronie akuku. Pobierz katalog. Newsletter Zapisz się do newslettera Wypisz się z newslettera. Kubek do spłukiwania głowy A Kubek do spłukiwania głowy A Przeglądaj katalog. Dzięki temu kąpiel będzie zarówno dla Ciebie, jak i dla dziecka przyjemnością oraz okazją do zabawy, a nie przykrą koniecznością. Wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów. Doskonale sprawdzi się w tej roli kubek do spłukiwania włosów. Dwie komory zapewniają dokładniejsze spłukiwanie — komora przednia służy do spłukiwania włosów z boku głowy, natomiast komora tylna w tym samym czasie spłukuje górną i tylną część głowy dziecka, dzięki czemu mycie przebiega znacznie szybciej. Te produkty mogą Cię zainteresować Zachęcamy do przyjrzenia się całemu katalogowi produktów oraz do zakupów u naszych partnerów handlowych.

Kubki do spłukiwania głowy | Akuku

• Dostępność: Produkt niedostępny.
  • Przeglądaj katalog.
  • Szybko i łatwo Twoja pociecha przekona się do mycia głowy!

Jeżeli mycie włosów jest dla Twojego dziecka stresujące, wypróbuj kubki do spłukiwania głowy. Pozwolą one szybko i wygodnie spłukać szampon z włosów bez ryzyka podrażnienia oczu dziecka. Znajdziesz je oczywiście w naszej ofercie na stronie internetowej. Zachęcamy do przyjrzenia się całemu katalogowi produktów oraz do zakupów u naszych partnerów handlowych. Pieniący się szampon i woda wdzierająca się do oczu mogą wywoływać u niemowląt strach. Aby kąpiel przebiegała bez łez, warto zadbać o odpowiednie akcesoria. Doskonale sprawdzi się w tej roli kubek do spłukiwania włosów. Dzięki niemu nie narazisz dziecka na stres związany z nagłym szokiem, który czasem towarzyszy polewaniu wodą prosto z kranu. Kubek do płukania głowy pozwoli Ci ochronić twarz dziecka przed oblaniem oraz wybrać optymalną temperaturę wody. Dzięki temu kąpiel będzie zarówno dla Ciebie, jak i dla dziecka przyjemnością oraz okazją do zabawy, a nie przykrą koniecznością. Jak wszystkie akcesoria dla dzieci w ofercie Akuku, kubek do spłukiwania włosów został stworzony tak, aby zapewnić maksymalny komfort dzieciom i rodzicom. Poręczny kształt i elastyczny silikon pozwolą Ci dopasować go do kształtu głowy malucha i jego potrzeb. Dwie komory, w jakie wyposażony jest kubek do mycia włosów, sprawiają, że masz pełną kontrolę nad strumieniem wody. Przednia komora rozprowadza wodę po bokach głowy, a tylna spłukuje szampon z góry głowy i jej tylnej części. Ani jedna kropla nie dostaje się w ten sposób do oczu dziecka.

Show all Description image Description image Description image Description image Description image Description image Czy Twoje dziecko nie lubi mycia głowy? Mamy na to rozwiązanie!!! Szybko i łatwo Twoja pociecha przekona się do mycia głowy! Łatwy i wygodny w użyciu. Nareszcie mycie głowy bez łez! Wyprofilowany kształt ułatwia mycie ciała i włosów podczas kąpieli.

pampers oryginalne

biedronka pieluchy dada 5

pampers premium 3 promocja

Akuku A0430 Kubek do płukania szamponu. AKUKU A0430 Kubek do spłukiwania głowy white-mint

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia. Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu. EAN: Dostępność: Produkt niedostępny. Nasza cena:. Najniższa cena z ostatnich 30 dni:, Akuku A0430 Kubek do płukania szamponu. Chcę dodatkowo otrzymać wiadomość SMS z powiadomieniem. Powiadom o dostępności. Czy Twoje dziecko nie lubi mycia głowy? Mamy na to rozwiązanie!!! Szybko i łatwo Twoja pociecha przekona się do mycia głowy! Łatwy i wygodny w użyciu.

Newsletter

Twoja pociecha szybko i łatwo przekona się do mycia głowy. Wyprofilowany kształt ułatwia spłukiwanie ciała i włosów. Elastyczna powłoka dostosowuje się do kształtu głowy.

O nas Usługi znakowania.

pieluchy rossmann new born

[Express Biedrzyckiej] Dariusz JOŃSKI, prof. Małgorzata MOLĘDA-ZDZIECH [NA ŻYWO]

Author: Bram