considerchusteczki tena nawilżane do higieny intymnejthink, that

Dla niej. Układ moczowy. Gryzaki do podawania pokarmu. Ich formuła jest odpowiednia także do skóry wrażliwej okolic intymnych i całego ciała. Te duże chusteczki zapachowe idealnie nadają się do stosowania w miejscach intymnych podczas zmiany produktów na nietrzymanie moczu lub do mycia całego ciała. Wszystkie Herbaty Herbaty. Nietrzymanie moczu. Akcesoria Akcesoria. Gumy do żucia. Dla niego. Wszystkie Bezmleczne. Punkt odbioru.

pieluchy wielorazowe porównanie cen

tena lady pieluchomajtki próbki

Wszystkie Balsamy. Kąpiel Kąpiel. SEMA Protect, kompresy jałowe z gazy, nitkowe, warstwowe, 5 cm x 5 cm, 3 sztuki. Pielęgnacja twarzy Pielęgnacja twarzy. Smoczki do butelek.

Opis produktu

Nici dentystyczne. Darmowa Dostawa już od zł. Przeciw obgryzaniu paznokci. Puławska A, Warszawa. Maszynki do golenia i ostrza. Suchość w jamie ustnej. Kod SMS. Preparaty punktowe. Wszystkie Gorączka. Drogi moczowo-płciowe Drogi moczowo-płciowe. Nietolerancja laktozy. Wszystkie Sól fizjologiczna. Tena Wet Wipes Orginal, chusteczki nawilżane do higieny osobistej, 48 sztuk.

Tena Wet Wipes Original Chusteczki Nawilżane, chusteczki nawilżane, 48 szt., 80 szt.

• Ciąża i macierzyństwo.
  • Sproszkowana żywność.
  • Akcesoria do makijażu Akcesoria do makijażu.
  • Wszystkie Kleje.
  • Płukanie ubrań.
  • Potwierdź e-mail Wygląda na to, że konto z tym adresem e-mail już istnieje, ale nie jest połączone z kontem Klubowicza Super-Pharm.

Chusteczki nawilżane Tena ® Wet Wipes Orginal to produkt przeznaczony do codziennej higieny osobistej. Formuła chusteczek zapachowych do oczyszczania ciała sprawdzi się przede wszystkim do pielęgnacji skóry w okolicy krocza osób z nietrzymaniem moczu , zwłaszcza przy zmianie produktu chłonnego. Chusteczki marki Tena ® mogą być także używane do pielęgnacji całego ciała i oczyszczania powierzchni skóry bez konieczności stosowania wody. Ich formuła jest odpowiednia także do skóry wrażliwej okolic intymnych i całego ciała. Wet Wipes Orginal nawilżane chusteczki do oczyszczania skóry marki Tena ® wyróżniają się większą powierzchnią niż standardowe chusteczki dla dzieci. Wymiary 30 x 20 cm sprawia, ze się bardziej wydajnie i pozwalają na skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń z większego obszaru skóry. Dzięki delikatnej i lekkiej formule z dodatkiem soku z liści aloesu nie pozostawiają na skórze lepkiego filmu. Zastosowany emolient przynosi skórze ulgę i komfort, zapewniając zachowanie równowagi wodno-lipidowej. Tena ® Wet Wipes Original stanowią idealną alternatywę dla mycia wodą i mydłem. Ich skuteczność oraz łagodność dla skóry została poparta badaniami. Testowane dermatologicznie chusteczki nawilżane o lekkim, odświeżającym zapachu zostały umieszczone w opakowaniu odpowiednim do recyklingu. Przezroczyste, półtwarde wieczko to mniejsze zużycie plastiku i łatwość w przechowywaniu. Zaloguj się lub. Lista życzeń. Ulubione 0 produktów. Zaloguj się lub załóż konto, aby mieć dostęp do Listy życzeń i zapisywać ulubione produkty na Twoim koncie. Załóż konto Zaloguj się.

Poznaj innowacyjne rozwiązanie, jakim są chusteczki nawilżane dla chusteczki tena nawilżane do higieny intymnej marki Tena. Doskonale sprawdzą się w roli preparatów higienicznych dla osób starszych, a zwłaszcza tych, które borykają się z problemem związanym z nietrzymaniem moczu. Ich potrójne działanie obejmuje oczyszczenie, pielęgnację i ochronę w jednym. Dlatego też w łatwy sposób można zadbać o stan skóry, zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych, takich jak okolice krocza. Chusteczki nawilżane do higieny intymnej to propozycja dla osób, którym zależy na wygodzie i komforcie użytkowania. Tena Wet Wipe to uniwersalne chusteczki nawilżanektórych skład jest opracowany pod kątem higieny wrażliwej i delikatnej skóry osób starszych.

toujours pieluchy mini

pampers new baby dry 1 megapack

ci zrobic jsk 3 lstek nie chce zdjac pieluchy

Chusteczki tena nawilżane do higieny intymnej. TENA Wet Wipes Original | Zapachowe

Wygląda na to, że JavaScript jest chusteczki tena nawilżane do higieny intymnej w twojej przeglądarce. By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś JavaScript w swojej przeglądarce. W celu usprawnienia funkcjonowania sklepu, używamy technologii plików cookies. Dowiedz się więcej. Domyślne ustawienia większości przeglądarek internetowych dopuszczają przechowywanie plików cookies. Możesz jednak samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia tak, chusteczki tena nawilżane do higieny intymnej, aby ciasteczka były blokowane albo by informowano, że pliki cookies wysyłane są na Twoje urządzenie. W celu zarządzania plikami cookies prosimy o zapoznanie się z instrukcją lub plikiem pomocy przeglądarki internetowej. Ostrzegamy, iż wyłączenie obsługi plików cookies może mieć wpływ na prawidłowe funkcjonowanie serwisu internetowego. Wysyłka w 24h. Pampers premium care 4 wadliwe dostępność w sklepach. Wygląda na to, że konto z tym adresem e-mail już istnieje, ale nie jest połączone z kontem Klubowicza Super-Pharm. Do E-drogerii zalogujesz się hasłem ustawionym do Klubu Super-Pharm. Chcesz zmienić hasło? Nawilżane chusteczki Tena Wet Wipes to miękkie i wytrzymałe chusteczki 3-w-1 zastały nasączone balsamemktóry oczyszcza skórę, pielęgnuje ją i chroni w jednym, prostym i skutecznym kroku.

Benefity produktu

Testy ciążowe. Krążenie mózgowe. Zmień hasło Chcesz zmienić hasło?

pieluchomajtki dla dorosłych mężczyzn

pieluchomajtki dla dorosłych na noc 3