something alsokorbell pojemnik na zużyte pieluchy 16 lthink, that you

Sklep internetowy Shoper. Gry Maty taneczne Planszowe Słowne i liczbowe Zręcznościowe. Folie przeciwdeszczowe. Zaakceptuj tylko niezbędne Dostosuj zgody Zaakceptuj wszystkie. Cena w punktach: pkt. Komplety wyprawkowe. Rozwiązanie jest ekonomiczne oraz ekologiczne. Kubki do mycia głowy. Gondole i siedziska. Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Zapytaj o produkt. Mamy Dla Mamy. Naklejki ścienne. Grzechotki i gryzaki. Wózki dziecięce Każdy spacer to przygoda Wózki 2w1 kompaktowe uniwersalne terenowe premium.

Nocniki tradycyjne. Estetyczne wzornictwo również zachęca do tego, aby umieścić pojemnik w dowolnym pomieszczeniu w Twoim domu. Urządzenia medyczne. Waga : 1,9 kg. Spódnice i sukienki. Bez podawania przyczyny. Woreczki do tego kosza sa dodatkowo perfumowane, ale kosz sam w sobie jest dosyć szczelny.

Podobne produkty

itooti > Korbell Pojemnik na zużyte pieluchy 16L

• Urządzenia medyczne Nawilżacze powietrza Inhalatory, nebulizatory Wagi.
  • Tommee Tippee, Sangenic Twist, wkład uzupełniający do pojemnika, 6 szt.
  • Jesteś w: » Strona główna » Zdrowie i Higiena » Pielęgnacja dziecka » Kosze i wkłady » Korbell - Pojemnik na zużyte pieluchy, kosz pojemność 16l.
  • Woreczki do tego kosza sa dodatkowo perfumowane, ale kosz sam w sobie jest dosyć szczelny.
  • Wózki bliźniacze.

Hit sprzedaży. Producent: Korbell. Unikalny ekologiczny pojemnik Korbell na zużyte pieluszki. Możesz utrzymać wnętrze w czystości, eliminując nieprzyjemne zapachy malucha. System usuwania pieluszek Korbell Starając się nadążać za postępem czasu, Korbell oferuje system usuwania pieluch, który zwiększa Twój komfort podczas opieki nad noworodkiem w dowolnym miejscu w domu, w pokoju dziecięcym lub w szpitalu - nadaje się idealnie nie tylko w łazience, ale także w dowolny pokój w pobliżu stolika do przewijania niemowląt. Współczesny design nie tylko zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, ale jest także prosty w użyciu. Ponadto system usuwania pieluch jest tani i praktyczny. Skorzystaj z okazji i zdobądź niezbędne rzeczy dla dziecka, których potrzebujesz jako rodzic. Posiadamy szereg różnorodnych produktów, takich jak inhalatory, krzesełka dla dzieci, huśtawki dla dzieci, zabawki i inne, które ułatwiają życie. Cechy - Estetyczny wygląd pasuje do każdego pomieszczenia w domu - Podwójny system Verschuls zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów - Podczas wymiany torby nie masz bezpośredniego dostępu do pieluszek, a tym samym do ich zapachu - Wyrafinowana konstrukcja umożliwia łatwą obsługę i opróżnianie pojemnika w dowolnym momencie. Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję! Cena podstawowa Pojemnik na zużyte pieluchy Korbell 16L. Dostawa od: 10zł. Dodaj do listy Ulubionych. Udostępnij Udostępnij Tweetuj Pinterest. Marka Korbell. Indeks Zaproponuj cenę. Moja oferta cenowa zł.

Specjalistyczne pojemniki na odpady higieniczne marki KORBELL zapewniają komfort dzięki bezzapachowemu przechowywaniu zużytych pieluszek. Idealnie sprawdzają się do użytku domowego przy pielęgnacji maluszka. To higieniczne i antybakteryjne rozwiązanie m. Unikalna konstrukcja pojemnika na zużyte pieluchy KORBELL pozwala na higieniczną obsługę - bez użycia rąk, oraz łatwe opróżnianie pojemnika w dowolnej chwili. Pozwala utrzymać świeży zapach w pomieszczeniu, w którym np.

Korbell pojemnik na zużyte pieluchy 16 l. Korbell - Pojemnik na zużyte pieluchy, kosz pojemność 16l.

Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępność tego towaru. Reklamacje według prawa konsumenta. Gwarancja Jakość i bezpieczeństwa. Rozmiar: Wybierz rozmiar uniwersalny. Dostępność: Produkt niedostępny. Nasza cena:. Chcę dodatkowo otrzymać wiadomość SMS z powiadomieniem. Powiadom o dostępności. Cena w punktach: pkt.

Napisz opinię

Cena regularna: ,00 zł. Cena regularna: 1 ,00 zł. Estetyczny, a przede wszystkim praktyczny pojemnik na wszelkie rodzaje odpadów. Pojemnik jest dostosowany do wkładów w postaci rękawa, co umożliwia dostosowanie wielkości worka do ilości zgromadzonych odpadów w chwili jego opróżnienia. Bezpieczny nożyk przymocowany do pojemnika służy do ucinania wkładu. Rozwiązanie jest ekonomiczne oraz ekologiczne.

Cena regularna: ,00 zł.

Pojemnik na zużyte pieluchy, czyli o koszach na pieluszki. Na przykładzie Angel Care Dress Up.

Author: Moramar

3 thoughts on “Korbell pojemnik na zużyte pieluchy 16 l

1. I consider, that you are not right. Let's discuss it. Write to me in PM, we will communicate.