agreekorbell wkład 16l na zużyte pieluchyhave removed

Koła wózka. Cechy fotelika. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności. Korbell - Pojemnik na zużyte pieluchy, kosz pojemność 26l. Cena regularna: 1 ,00 zł. Analityczne dostawcy oprogramowania Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep. Celem zbierania tych plików jest dokonywanie analiz, które przyczynią się do rozwoju oprogramowania. Korbell - Pojemnik na zużyte pieluchy, kosz pojemność 16l. Czytnik kart? Przemyślana konstrukcja pozwala na łatwą obsługę oraz komfortowe opróżnianie pojemnika. Używamy ich nie tylko do pampersów. Strona główna Dziecko, mama Dziecko Pielęgnacja i higiena Kosze na zużyte pieluchy. Atrakcyjna cena wkładów.

Cechy piórnika. Materiał i pielęgnacja. Nie zużywa się większej ilości folii niż jest to konieczne. Dotykowy ekran. Worki Korbell na zużyte pieluchy są elastyczne i mocne. Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników. Używając pieluchy z właściwościami biodegradacyjnymi wraz z pojemnikiem Korbell tworzy się optymalne rozwiązanie ekologiczne przychylne naturze. Korbell - Pojemnik na zużyte pieluchy, kosz pojemność 26l. Nie zużywa się większej ilości folii niż jest to konieczne!

Podobne produkty

Cena regularna: ,00 zł. Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony. Używając pieluchy z właściwościami biodegradacyjnymi wraz z pojemnikiem Korbell tworzy się optymalne rozwiązanie ekologiczne przychylne naturze. Używając pieluchy z właściwościami biodegradacyjnymi wraz z pojemnikiem Korbell tworzy się optymalne rozwiązanie ekologiczne przychylne naturze. Sklep internetowy Shoper. Bramki zabezpieczające W domu W samochodzie Na spacerze Nianie elektroniczne. Cechy plecaka. Gramatura g. Czy opinia była pomocna: Tak 1 Nie 0. Typu parasolka Składane na płasko Akcesoria, wyposażenie dodatkowe.

itooti > KOR Korbell 16L-wkład worek/Refill 3-pack

• Funkcjonalne Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej innych niż niezbędne do jej działania.
  • Czas pracy na akumulatorze.
  • Cena regularna: 2 ,00 zł.
  • Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep.
  • Korbell, wkłady do pojemnika - 16 L 3-pack.

Korbell, wkłady do pojemnika - 16 L 3-pack. Uniknij nieprzyjemnych zapachów z pieluch i użyj ekologicznych wymiennych wkładów do kosza na pieluszki Korbell. Worki Korbell na zużyte pieluchy są elastyczne i mocne. Przy wymianie worka nie ma się bezpośredniego dostępu do pieluch, a tym samym do ich zapachu. Przemyślana konstrukcja pozwala na łatwą obsługę oraz komfortowe opróżnianie pojemnika. Nie zużywa się większej ilości folii niż jest to konieczne. Używając pieluchy z właściwościami biodegradacyjnymi wraz z pojemnikiem Korbell tworzy się optymalne rozwiązanie ekologiczne przychylne naturze. Strona główna Dziecko, mama Dziecko Pielęgnacja i higiena Kosze na zużyte pieluchy. Opis produktu. Korbell, wkłady do pojemnika - 16 L 3-pack Uniknij nieprzyjemnych zapachów z pieluch i użyj ekologicznych wymiennych wkładów do kosza na pieluszki Korbell. Wybierając 3-pack wkładów Korbell, dodatkowo oszczędzasz! Nr produktu: Materiał i pielęgnacja. Przedział wiekowy. Nazwa przedmiotu. Licencja Lego. Kolor łóżeczka. Materiał zewnętrzny. Aparat foto mpix. Rodzaj baterii.

Korbell wkład 16l na zużyte pieluchy. KOR Korbell 16L-wkład worek/Refill 3-pack

.