will knownie potrzebuje pieluchy po niemieckuopinion you commit

Mógłbym teraz siedzieć w ciasnym mieszkaniu zmieniając pieluchy. Jak witają się i żegnają Niemcy? Układanie zdań w języku niemieckim to nie tylko poprawna forma gramatyczna i odpowiedni dobór słów. Do opieki jest Senior 86l. Glosbe Translate. Dalsze tłumaczenia oferuje polsko-rosyjski słownik bab. Frau Meier, der Tee für Sie, bitte. Nie ma demencji, jest osobą całkowicie świadomą. Ich bin zu alt, um Windeln zu wechseln. Ma też wózek inwalidzki. Serdeczne życzenia z okazji urodzin! Więcej Przeglądaj według liter.

pieluchy trio large seni dofinansowanie nfz warszawa

pieluchy noworodek wyciecie na pepek

Dlaczego my? Dodaj przykład Dodaj Tłumaczenia " zmienić pieluchy " na niemiecki w zdaniach, pamięć tłumaczeniowa. Darf ich mich vorstellen? Jetzt heißt es Windeln wechseln und Fläschchen geben. Nur heute ist es mir wegen der Eile des Fürsten nicht gelungen, rechtzeitig die Windel zu wechseln. Nosi aparat słuchowy i okulary. Mom, du lässt sie bei den Jungs, und sie wechseln erst die Windel , wenn sie so viel wiegt wie sie selbst. Kannst du dir mich vorstellen, Babys den Arsch abzuwischen und Windeln zu wechseln?

"pieluchy" po niemiecku

Mieszka w domu wielorodzinnym. Windeln wechseln verb. Poza chorobami przewlekłymi, z którymi większość seniorów mierzy się codziennie, często potrzebują oni pomocy i ulgi w bólu nagłym, czasowym — niezwiązanym z ich dotychczasowymi dolegliwościami. Cierpi na demencję i nadciśnienie. Zwroty podobne do "zmienić pieluchy" z tłumaczeniami na niemiecki zmienić pieluchę. Nie ma demencji, jest osobą całkowicie świadomą. Opiekunka Niemcy od zaraz. Sie tröstet sie, badet sie, kämmt ihnen das Haar, sie wechselt ihnen die Windeln , alles mit diesen Händen. W wieku kilkunastu lat umiałam już zmieniać pieluchy niemowlakowi. Branża farmaceutyczna w Niemczech jest bardzo dobrze rozwinięta. Nazywam się….

PIELUCHY - Tłumaczenie na niemiecki - zwiazek-zawodowy-opiekunek.pl

• Odmiana Odmieniaj.
  • Warum sollst du deine Freizeit damit zubringen, Windeln zu wechseln oder aufgeschlagene Knie zu verbinden?
  • Avoria Agencja Opiekunek ul.
  • Sie tröstet sie, badet sie, kämmt ihnen das Haar, sie wechselt ihnen die Windelnalles mit diesen Händen.
  • Google Translate.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Dalsze tłumaczenia oferuje polsko-rosyjski słownik bab. Język strony de Deutsch pl Polski. Es ist wichtig, dass wir Babies lieb haben, und uns nicht von - sagen wir mal - dreckigen Windeln abschrecken lassen. Przykłady użycia Polish German Przykłady kontekstowe "pieluchy" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. To ważne żeby kochać dzieci i to żeby nie odstręczały nas np: brudne pieluchy. A tak poza tym, ostatnie badania wykazują, że matki wolą zapach brudnej pieluchy swojego własnego dziecka. Przykłady jednojęzyczne Polish Jak użyć "pieluchy" w zdaniu. Polish Jak użyć "pielucha" w zdaniu. Polish Jak użyć "Windeln" w zdaniu. Polish Jak użyć "Windel" w zdaniu. Synonimy Synonimy polski dla "pielucha":. Polish pampers pochłaniacz. Więcej Przeglądaj według liter. Polish piekący piekło pielesze pielgrzym pielgrzymka pielgrzymować pielić pielucha pielucha jednorazowa pieluchomajtki pieluchy pieluchy z tetry pieluszka pielęgnacja pielęgnacja dziąseł pielęgnacja jamy ustnej pielęgnacja nawilżająca pielęgnacja oczu pielęgnacja pochorobowa pielęgnacja skóry pielęgnacja stawu Dalsze tłumaczenia oferuje polsko-rosyjski słownik bab. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach. Wisielec Wisielec Chcesz pograć?

Branża farmaceutyczna w Niemczech jest bardzo dobrze rozwinięta. Stały dostęp do aptek wiążę z tym, że leki są niedostępne poza nimi. W pracy Opiekunki osób starszych nieoczekiwany ból może zaatakować nie tylko seniora, ale również samą Opiekunkę. Jakie są rodzaje i najpopularniejsze nazwy leków po niemiecku? Poznaj podstawowe słownictwo związane z tą tematyką.

pieluchy higieniczne bella baby

mega pieluchy producent

pieluchomajtki tena lub inne po ile

Nie potrzebuje pieluchy po niemiecku. Lekarstwa po niemiecku – przydatne słowa i zwroty

Windeln wechseln jest tłumaczeniem "zmienić pieluchy" na niemiecki. Przykładowe przetłumaczone zdanie: Niechętnie o to pytam, ale czy wiesz jak zmienić pieluchę? Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia. Tłumaczenie hasła "zmienić pieluchy" na niemiecki Windeln wechseln jest tłumaczeniem "zmienić pieluchy" na niemiecki. Windeln wechseln nie potrzebuje pieluchy po niemiecku. Niechętnie o to pytam, ale czy wiesz jak zmienić pieluchę? Nun, ich frage nur ungern, Quagmire, aber weißt du, wie man eine Windel wechselt? Glosbe Translate. Google Translate. Zwroty podobne do "zmienić pieluchy" z tłumaczeniami na niemiecki etui pampers pieluchę.

Formy powitań i pożegnań po niemiecku

Windeln wechseln jest tłumaczeniem "zmieniać pieluchę" na niemiecki. Przykładowe przetłumaczone zdanie: Nie muszę umieć zmieniać pieluchy, żeby wiedzieć, że śmierdzi, jak diabli. Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia. Tłumaczenie hasła "zmieniać pieluchę" na niemiecki Windeln wechseln jest tłumaczeniem "zmieniać pieluchę" na niemiecki. Windeln wechseln verb.

Wyobrażasz sobie, jak podcieram dziecku tyłek i zmieniam pieluchy? Zobacz komputerowo wygenerowane tłumaczenia.

Beaba

pieluszki z wycięciem na pępek pampers

Gdyby Mama mówiła po Niemiecku

Author: Nagore

2 thoughts on “Nie potrzebuje pieluchy po niemiecku

1. I think, that you are not right. I am assured. I can defend the position. Write to me in PM, we will discuss.