shallpampers newbaby-dry pieluchy rozmiar 2 mini 3-6kg 66 sztukyou were visited

Strona główna. Cola Owocowe Tonic i oranżady Inne. Stwórz swoją listę zakupową z ulubionymi produktami i dodawaj ją do bieżącego koszyka jednym kliknięciem. Damskie Męskie. Razem Po2jamy Rabaty : 0 zł. Twój koszyk jest aktualnie pusty. Warzywa i owoce Ryby i owoce morza Gotowe dania. Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie. Pochodzenie Polska. Artykuły dziecięce Higiena i kosmetyka Pieluszki Pieluszki Mini, new born. Papier toaletowy Chusteczki Patyczki Waciki. Karmienie Pieluchy, chusteczki Dla mamy.

Artykuły jednorazowe Dzbanki i filtry Przechowywanie żywności Serwetki Inne akcesoria. Warzywa Owoce Mieszanki Grzyby. Razem: 0 zł. Chleb Bułki i bagietki Pieczywo suche Pozostałe. Warstwa wewnętrzna z mikroperełkami zatrzymuje wilgoć, by zapewnić niezawodną suchość dla skóry noworodka. Razem Po2jamy Rabaty : 0 zł.

Akceptujemy płatności

Kupon jest jednorazowy i przeznaczony dla nowych subskrybentów. Puszki i saszetki Karma sucha Przysmaki Akcesoria. Kawy Herbaty Kakao. Damskie Męskie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na używanie wszystkich plików cookies. Do twarzy Do ust Do ciała Do rąk i paznokci Do stóp. Zaloguj się. Produkty dla najmłodszych, które znajdą Państwo w naszej ofercie, spełniają najsurowsze kryteria. Cena za kg:. Ryby Owoce morza. Zmień język Polski - PL. Pizza Zapiekanka. Newsletter Zapisz się do newslettera i odbierz 10 zł Odbierz Kupon jest jednorazowy i przeznaczony dla nowych subskrybentów. Czy wiesz, że podczas snu Twoje dziecko wykonuje nawet 2 razy więcej ruchów niż osoba dorosła? Żele pod prysznic Płyny, olejki i sole Mydła Kąpiel dzieci Gąbki i akcesoria.

PAMPERS New Baby Dry Pieluchy Rozmiar 2 Mini (kg) 3x76 szt Zapas na miesiąc 1 szt - zwiazek-zawodowy-opiekunek.pl

• Wędzone Mrożone.
  • Razem: 0 zł.
  • Gdy tylko Wasze dziecko zacznie używać Pampers New Baby-Dry, zauważycie, że różnią się one od naszych poprzednich pieluszek.

Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownika oraz dostarczyć istotne treści i funkcje. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na używanie wszystkich plików cookies. Jeśli wybierzesz "Odrzuć wszystkie", niektóre funkcje strony mogą być ograniczone. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności i plików cookies. Pieluszki typu new born oraz te w rozmiarze mini to produkty stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, również noworodkach. Niemowlęta wymagają wyjątkowej ochrony, zapewniającej im przede wszystkim spokojny sen dzięki długotrwałej suchości, ultra wygodzie oraz szczególnej pielęgnacji. Skóra takich maluszków jest szczególnie wrażliwa i niezwykle delikatna, podatna na wszelkiego rodzaju podrażnienia i odparzenia. Pieluszki dla nich muszą spełnić więc wyjątkowe wymagania. Produkty dla najmłodszych, które znajdą Państwo w naszej ofercie, spełniają najsurowsze kryteria. Są wykonane z niezwykle miękkich, przypominających bawełnę materiałów, wyposażone w elastyczne wstawki na bokach, są optymalnie cienkie i przewiewne, a zarazem bardzo chłonne. Dzięki innowacyjnym warstwowym rozwiązaniom nowoczesne pieluchy dla niemowląt zapewniają suchość nawet przez 12 godzin, zapobiegając poczuciu dyskomfortu i podrażnieniom. Dzięki nim maleństwo będzie czuć się bezpiecznie niczym otulone miękkim kocykiem. Przejdź do sklepu. Akceptuję Odrzuć wszystkie. Pieluszki Mini, new born Pieluszki typu new born oraz te w rozmiarze mini to produkty stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, również noworodkach. Podaj swój kod pocztowy, aby rozpocząć zakupy. Dodaj szybkoszyk.

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Warstwa wewnętrzna z mikroperełkami zatrzymuje wilgoć, by zapewnić niezawodną suchość dla skóry noworodka. Chcesz dowiedzieć się więcej o składnikach stosowanych przez Pampers? Odwiedź stronę www. Niezawodna suchość dla skóry noworodka. Czy wiesz, że podczas snu Twoje dziecko wykonuje nawet 2 razy więcej ruchów niż osoba dorosła?

Pampers newbaby-dry pieluchy rozmiar 2 mini 3-6kg 66 sztuk. Pieluszki Mini, new born

Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić najlepsze doświadczenie użytkownika oraz dostarczyć istotne treści i funkcje. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na używanie wszystkich plików cookies. Jeśli wybierzesz "Odrzuć wszystkie", niektóre funkcje strony mogą być ograniczone. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności i plików cookies. Pieluszki typu new born oraz te superpharm pampers 3 rozmiarze mini to produkty stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, również noworodkach. Niemowlęta wymagają wyjątkowej ochrony, zapewniającej im przede wszystkim spokojny sen dzięki długotrwałej suchości, ultra wygodzie oraz szczególnej pielęgnacji. Skóra takich maluszków jest szczególnie wrażliwa i niezwykle delikatna, podatna na wszelkiego rodzaju podrażnienia i odparzenia. Pieluszki dla nich muszą spełnić więc wyjątkowe wymagania. Produkty dla najmłodszych, pampers newbaby-dry pieluchy rozmiar 2 mini 3-6kg 66 sztuk, które znajdą Państwo w naszej ofercie, spełniają najsurowsze kryteria. Są wykonane z niezwykle miękkich, przypominających bawełnę materiałów, wyposażone w elastyczne wstawki na bokach, są optymalnie cienkie i przewiewne, a zarazem bardzo chłonne. Dzięki innowacyjnym warstwowym rozwiązaniom nowoczesne pieluchy dla niemowląt zapewniają suchość nawet przez 12 godzin, zapobiegając poczuciu dyskomfortu i podrażnieniom. Dzięki nim maleństwo będzie czuć się bezpiecznie niczym otulone miękkim kocykiem.

PAMPERS New Baby Dry Pieluchy Rozmiar 2 Mini (3-6kg) 3x76 szt Zapas na miesiąc

.