somethingpieluchomajtki dla suczki trixie m-lmagnificent phrase and

Psy Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza. Klatki dla szczura Miski poidła dla szczura Domki dla szczura Legowiska dla szczura Transportery dla szczura Zabawki dla szczura Pielęgnacja szczura Kuwety toalety dla szczura Ściółka i podłoża dla szczura Środki czystości dla szczura Karmy przysmaki dla szczura Zabezpieczenia przed szczurem Pokaż wszystkie. Porównaj produkty 0 Usuń produkty. Twój adres e-mail:. Autor: Marta, Łódź. Bezpieczne zakupy. Cechuje się wysoką chłonnością. Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany. Twoje imię. Kod produktu: TX Formularz kontaktowy Zaproponuj produkt.

chusteczki nawilżane bez spirytusu

do kiedy przewija sie pieluchy

Szybkie zakupy 1-Click bez rejestracji. Nasza cena Na beagle'a ok. Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Ptaki dzikie zimujące Koszt od 16,00 zł. Sprawdź dostępność. Wysyłka w 0 dni. Ocena produktu:.

Produkty podobne do TRIXIE Pieluchy dla suczki rozm. M-L 12 szt/opak.

Kontakt ZdrowyZwierzakpl os. Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu. Na beagle'a ok. Kup teraz, zapłać później - 4 kroki Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo. Główne cechy produktu : dla zwierząt starych,schorowanych,nietrzymających moczu bardzo dobrze przylegają dzięki ściągaczom przy łapach i udach wysoka absorbcyjność posiadają otwór na ogon zmocowaniem na rzepy po obu stronach pasa są jednorazowe Rozmiar: M-L Wymiary : obwód tułowia: cm Ilość w paczce : 12 sztuk. Powiadom mnie o dostępności produktu. Nasza cena:. Twój adres e-mail:. Nie jesteś zalogowany. Rozmiar L był duużo za mało Psiako ma 1 rok. Informacje o produkcie. Klatki dla wiewiórki Miski poidła dla wiewiórki Domki dla wiewiórki Legowiska dla wiewiórki Transportery dla wiewiórki Zabawki dla wiewiórki Pielęgnacja wiewiórki Kuwety toalety dla wiewiórki Ściółka i podłoża dla wiewiórki Środki czystości dla wiewiórki Karmy przysmaki dla wiewiórki Książki o wiewiórkach Pokaż wszystkie. Wprowadź swój adres e-mail, na który wyślemy Ci jednorazowe powiadomienie , gdy ten towar będzie ponownie w sprzedaży.

Trixie - Pieluchy dla suczki 12 szt/op rozmiar M-L | Sklep Najlepszy Przyjaciel

• Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
  • Rozmiar uniwersalny.
  • Fretki
  • Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
  • Na beagle'a ok.

Produkt jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje odparzeń. Cechuje się wysoką chłonnością. Ma elastyczne zapinanie w pasie oraz otwór na ogon. Majtki dla psa wymagają prania natomiast pieluchy to produkt jednorazowego użytku. Są bardzo łatwe w zakładaniu. Jednorazowe pieluchy na rzep dla suczek. Marka: Trixie. Ocena produktu: 4. Rozmiar: uniwersalny. Powiadom mnie o dostępności produktu. Wysyłka: dzisiaj. Cena katalogowa: 8,10 zł. Nasza cena:. Dodaj do ulubionych. Cena w punktach: pkt. Po opłaceniu zamówienia na ten produkt otrzymasz: 7. Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny. Wprowadź swój adres e-mail, na który wyślemy Ci jednorazowe powiadomienie , gdy ten towar będzie ponownie w sprzedaży. Twój adres e-mail:.

Pieluchy idealnie nadają się dla starych jak i schorowanych psów, które mają problemy z utrzymaniem moczu. Majtki idealnie nadają się również dla psich pań po zabiegu operacyjnym, podczas cieczki jak i długiej podróży, gdzie pies nie ma możliwości załatwienia się. Pieluszki dobrze przylegają do psiego ciała dzięki ściągaczom przy łapach i pieluchomajtki dla suczki trixie m-l co uniemożliwia ujście wilgoci, dodatkowo posiadają rzepy po obu stronach pasa. Doskonale absorbują wilgoć i są wygodne dla naszej suczki. Posiadają otwór na ogon. Należy pamiętać że pieluchy dla suczek są jednorazowe. Witaj na ZdrowyZwierzakpl!

hartman pieluchy

mattress

do jakich odpadów zaliczyć pieluchy pampers

Pieluchomajtki dla suczki trixie m-l. TRIXIE Pieluchy dla suczki rozm. M-L 12 szt/opak.

Dodane do porównania. Porównaj produkty 0 Usuń produkty. Rozmiar uniwersalny. Cena katalogowa. Kup za pkt. Po zakupie otrzymasz pkt. Twój adres e-mail. Dane pieluchomajtki dla suczki trixie m-l przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia. Powiadom o dostępności. Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam.

TRIXIE PIELUCHY PAMPERSY DLA PSÓW M-L

.

Klatki kojce dla psa Transportery dla psa transportery dla psa do samochodu transportery dla psa na rower torby plecaki dla psa transportery dla psa Legowiska dla psa Miski dla psa Smycze dla psa Szelki dla psa Obroże dla psa Buty skarpety dla psa Zabawki dla psa Pielęgnacja psa szczotki grzebienie dla psa szampony dla psa cążki do pazurów dla psa preparaty do oczu uszu dla psa Środki czystości dla psa Szkolenie psa Bezpieczeństwo psa Zabezpieczenia przed psem Preparaty, pieluchomajtki dla suczki trixie m-l, środki na pasożyty, pchły, kleszcze dla psa Przysmaki gryzaki dla psa Suplementy dla psa Pokaż wszystkie.

fixi chusteczki nawilżane

pampers premium care 88 szt auchan