exactReer 9633 Cyfrowy termometr do gorączki do smoczkashare your

pampers pants klejacy pasek

pampers pants 5 po co pasek

Informacje o produkcie

Chusty kółkowe Luna Dream. Bezpieczna transakcja. Zestaw 3 termometrów cyfrowych Dolce Miniland. Analityczne Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników. Dostarczane przez Amazon. Szukasz konkretnych informacji? Link do oferty konkurencji:. Możesz kupić także poprzez:. Dodaj do schowka. Twoja transakcja jest bezpieczna. Rozmiar: Wybierz rozmiar uniwersalny. Ze smoczkiem firmy REER jest to możliwe! Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Zamów w ciągu 4 godz.

SMOCZEK DLA MALUSZKA TERMOMETR CYFROWY LCD REER dla dziecka | zwiazek-zawodowy-opiekunek.pl

• Od prawie lat niemiecka marka z tradycjami Reer wspiera rodziny w codziennych wyzwaniach.
  • Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
  • Sono davvero soddisfatta.
  • B-Zawieszka sensoryczna do wózka i fotelika Bo Jungle.
  • Pojazdy akumulatorowe Pociągi do zabawy Policja i straż pożarna Samochody do zabawy Traktory do zabawy.

Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen. Termometr marki Reer szybko i niezawodnie wyświetla aktualną temperaturę ciała i pomagają kontrolować temperaturę ciała w przypadku gorączki. Od prawie lat niemiecka marka z tradycjami Reer wspiera rodziny w codziennych wyzwaniach. Dzięki rozwiązaniom bezpieczeństwa firmy Reer rodzice mogą bez dużego nakładu pracy stworzyć bezpieczne środowisko życiowe, w którym Twoi ulubieńcy mogą stać się więksi i odkrywać świat. Wielu praktycznych pomocników ułatwia rodzicom często stresującą codzienność i zapewnia lepsze samopoczucie w całej rodzinie. Ten wyjątkowy nóż do pomiaru gorączki sprawia, że pomiar gorączki jest dziecinnie prosty dla dużych i małych, ponieważ umiejętnie maskuje się jako smoczek. Po 90 sekundach istnieje niezawodne stwierdzenie, czy dziecko ma gorączkę, czy nie. Recenzje klientów, w tym oceny produktu w postaci gwiazdek, pomagają klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy jest dla nich odpowiedni. Aby obliczyć ogólną ocenę w postaci gwiazdek i procentowy podział według gwiazdek, nie używamy prostej średniej. Zamiast tego nasz system bierze pod uwagę takie kwestie, jak aktualność recenzji i czy recenzent kupił produkt w serwisie Amazon. Analizuje również recenzje w celu zweryfikowania wiarygodności. Zobacz szczegóły dotyczące zgodności tego produktu Osoba odpowiedzialna w UE. Przejdź do głównej treści. Lub najszybsza dostawa jutro, 28 lutego.

DO Gorączka dziecka to zawsze dużo stresu da rodzica. Ciągłe sprawdzanie temperatury może kojarzyć się źle maluchowi, co dodatkowo podnosi emocje. Nieporęczny termometr możesz jednak zastąpić bardzo praktycznym rozwiązaniem. Jest nim smoczek termometrktóry oprócz spełnienia swojej funkcji, uspokoi również Twoje dziecko.

jak prać pieluchy tetrowe i flanelowe pierwszy raz

pieluchy dada 3 opakowania

jak stosuje sie pieluchy tetrowe

Reer 9633 Cyfrowy termometr do gorączki do smoczka. Termometr cyfrowy Smoczek dla maluszka Reer

Dodane do porównania. Porównaj produkty 0 Usuń produkty. Możesz kupić za pkt. Rozmiar uniwersalny. Możesz kupić także poprzez:. Powiadom mnie o dostępności produktu. Skontaktuj się z obsługą sklepuaby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki. Darmowa i szybka dostawa od 50,00 zł. Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym. Bezpieczne zakupy.

Gdzie oferowana jest niższa cena?

Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępność tego towaru. Reklamacje według prawa konsumenta. Gwarancja Jakość i bezpieczeństwa. Chcesz by pomiar gorączki Twojego dziecka, był przyjemny i szybki? Ze smoczkiem firmy REER jest to możliwe!

Nasza cena:. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. Chodziki, jeździki i pchacze Grzechotki dla dzieci Maskotki i przytulanki Zabawki dla dzieci Zabawki do kąpieli Zabawki sensoryczne.

pojemnik na nowe pieluchy

pieluchy dada 2 midi