opinion, the bigsprzedam majtki pampers dla dziecithanks for the

Opakowanie logistyczne - od dostawcy. Cena za szt: 1, 09 zł 76 szt. Zaloguj się Jeśli jesteś zarejestowany. Dołącz produkty do zamówienia. Wkłady anatomiczne, majtki chłonne oraz pieluchomajtki dla dorosłych to świetne rozwiązanie dla tych wszystkich, którym nietrzymanie moczu doskwiera każdego dnia…. Cena regularna: 70,00 zł. Dołącz produkty do zamówienia Wybierz numer zamówienia aby dołączyć do niego produkty z koszyka. Ponadto zostały zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, co potwierdza ich bezpieczeństwo dla skóry dzieci. Data dodania: najstarsze. Rodzaj przechowywania. Celem zbierania tych plików jest dokonywanie analiz, które przyczynią się do rozwoju oprogramowania. Średnia miara e.

Znajdź zamiennik. Wici 81, Łódź, woj. Trafność: największa. Przechowywać opakowanie z dala od dzieci, aby uniknąć uduszenia. Zaloguj się. Gdańsk, Aniołki - 10 lutego 74 Inny. Opis alternatywny. Telefon kontaktowy. Pampersy, pielucho-majtki szt zł. Opakowanie logistyczne - od dostawcy.

Produkty podobne

Liczba jednostek. Polityka Prywatności Zaakceptuj. Pampers pence rozmiar 5 nowe spodenki majtki treningowe 55 zł do negocjacji. Złotów - 25 lutego Przed wyrzuceniem zwiń pieluchomajtki i zabezpiecz je taśmą Pełne dopasowanie °: Mają elastyczną taśmę wokół talii, która zapewnia pełne dopasowanie °i pomaga zapobiegać przeciekaniu Wyjątkowo chłonny wkład błyskawicznie wchłania wilgoć, zapewniając pełną ochronę przed przeciekaniem nawet do 12 godzin Ochronna osłonka wokół nogawek, która pomaga zapobiegać przeciekaniu pieluszki przy nóżkach Zabawna grafika wskazująca przód i tył pieluszki Zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, co potwierdza ich bezpieczeństwo dla skóry dzieci. Wszystkie Firmowe Prywatne. Jarosław - 16 lutego Polityka Prywatności Zaakceptuj. Waga brutto. Żeby je zdjąć, musisz tylko rozedrzeć ich boczki, a przed wyrzuceniem zwinąć i zabezpieczyć taśmą. Dołącz produkty do zamówienia Wybierz numer zamówienia aby dołączyć do niego produkty z koszyka. Zaakceptuj tylko niezbędne Dostosuj zgody Zaakceptuj wszystkie. Deski do prasowania Mopy. Opis alternatywny. Ponadto zostały zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, co potwierdza ich bezpieczeństwo dla skóry dzieci.

Pieluchomajtki Night Pampers Pants Rozmiar 3, 76 Pieluszki, 6kgkg, pants, Pampers - zwiazek-zawodowy-opiekunek.plc

• Opinie o produkcie 0.
  • Zamówienia telefoniczne:.
  • Kraków, Krowodrza - 26 lutego 86 Wielokolorowy.
  • Dostępna ilość:.
  • Skontaktuj się z nami.
  • Przesuń w lewo by podejrzeć koszyk.

Zamówienia telefoniczne:. Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami. Zaloguj się. Nazwa wariantu. Zadaj pytanie. Zadaj pytanie o przedmiot. Cena za szt: 1, 09 zł 76 szt. Niedostępna ilość produktu. Dostępna ilość:. Proszę wypełnic wszystkie wymagane pola. Produkty podobne. Opis produktu. Oprócz tego mają chłonny wkład, który błyskawicznie wchłania wilgoć, oraz ochronną osłonkę wokół nogawek, która zapobiega przeciekaniu w okolicach nóżek. Jeśli Twoje dziecko wierci się podczas przewijania, pieluchomajtki Pampers Pants będą doskonałym wyborem, bo dzięki elastycznej taśmie wokół talii ich zakładanie i zdejmowanie jest wyjątkowo łatwe. Aby zdjąć pieluchomajtki, rozedrzyj ich boczki, zwiń je, zabezpiecz taśmą i wyrzuć.

Sprzedam majtki pampers dla dzieci. majtki na pampers w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Dla Dzieci

Pielucho-majtki Pampers Sprzedam majtki pampers dla dzieci łatwo się zakłada, a ponadto zapewniają do12 godzin suchości. Są elastyczne i dostosowują się do ruchów dziecka, dzięki czemu zapewniają pełen komfort oraz dopasowanie. Rewolucyjne 3 kanaliki chłonne pomagają równomiernie rozprowadzić wilgoć, zapobiegając jej gromadzeniu się, oraz zamykają ją wewnątrz pieluszki, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje sucha. Cena regularna: ,00 zł. Cena regularna: 70,00 zł, sprzedam majtki pampers dla dzieci. Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności. Zaznacz wszystko. Niezbędne do działania strony. Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć. Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej innych niż niezbędne do jej działania. Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony. Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.

Znajdź zamiennik

Bloomersy majtki na pampersa roz. Lublin - 18 lutego Telefon kontaktowy.

24H TATA JEST BOBASEM! ODC 311 CHALLENGE

Author: Doujar