for thattrixie pieluchy l dla suczeksomething is

Sklep internetowy. TRIXIE Pieluchy dla psa - Dla zwierząt nietrzymających moczu, suczek podczas cieczki, zwierząt po operacji i podczas podróży - Dobrze przylegają dzięki ściągaczom przy łapach i udach - Wysoka chłonność - z otworem na ogon - z mocowaniem na rzepy po obu stronach - jednorazowe - w opakowaniu: 12 sztuk Rozmiar Wymiary XS-S 20 - 28cm S-M 28 - 40cm M 32 - 48cm M-L 36 - 52cm L 38 - 56cm XL 40 - 58cm. Zaprenumeruj nasz newsletter i dowiaduj się o promocjach i nowościach! Rozmiar L. Lev - Chusteczki nawilżające z chlorheksydyną - 15 szt. Autor: Marta, Łódź. Sprawdź dostępność. Opinie użytkowników. Opinie brak ocen Dodaj. Zadzwoń i sprawdź jego dostępność. Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości. Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach. Być może włożone pod majtki na cieczkę lepiej by się trzymały.

lupilu pieluszki tetrowe opinie

kakadu łódź pieluchomajtki

Czy wiesz, że swoje zamówienie możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia poniedziałek-piątek w godzinach - ? Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:. Turbokurier Wybierz preferowany termin dostawy: Wtorek , Środa , Czwartek , Piątek , Poniedziałek , Wtorek , Środa , Wybieram. M 12szt. Przypomnij hasło.

Produkty podobne do TRIXIE Pieluchy dla suczki rozm. M-L 12 szt/opak.

Elementy klatek i kojców 3. Cena Family 35,99 zł. Wybierz dostawę "Turbokurier" oraz szybką płatność Przelewy24 lub zapłać przy odbiorze. Wyślij Pola oznaczone gwiazdką są wymagane. Poleć ten produkt:. Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany. Cechuje się wysoką chłonnością. Kod produktu: TX Wysyłka: dzisiaj. Zaloguj się Załóż konto. S-M 12szt. Wybierz 99cm x 99cm. Nie jesteś zalogowany. Wróć Zarejestruj się. Rozmiar: uniwersalny.

TRIXIE Pieluchy dla suczki rozm. M-L 12 szt/opak. | Sklep zoologiczny ZooArt

• Pieluchy posiadają solidne zapięcie z obu stron, na rzep.
  • Turbokurier Wybierz preferowany termin dostawy: WtorekŚrodaCzwartekPiątekPoniedziałekWtorekŚrodaWybieram.
  • Opinie, recenzje, testy:.
  • Cena Family 44,09 zł Odblokuj cenę!

Produkt jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje odparzeń. Cechuje się wysoką chłonnością. Ma elastyczne zapinanie w pasie oraz otwór na ogon. Majtki dla psa wymagają prania natomiast pieluchy to produkt jednorazowego użytku. Są bardzo łatwe w zakładaniu. Jednorazowe pieluchy na rzep dla suczek. Marka: Trixie. Ocena produktu: 4. Rozmiar: uniwersalny. Powiadom mnie o dostępności produktu. Wysyłka: dzisiaj. Cena katalogowa: 8,10 zł. Nasza cena:. Dodaj do ulubionych. Cena w punktach: pkt. Po opłaceniu zamówienia na ten produkt otrzymasz: 7. Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny. Wprowadź swój adres e-mail, na który wyślemy Ci jednorazowe powiadomienie , gdy ten towar będzie ponownie w sprzedaży. Twój adres e-mail:. Chcę dodatkowo otrzymać wiadomość SMS z powiadomieniem Twój numer telefonu:.

Bądź pierwszym który napisze recenzję! Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:. Rozmiar: XS-S 12szt. S-M 12szt. M 12szt. M-L 12szt. L 12szt. XL 12szt.

ceneo pampers premum care 3

pampers rozmiar 3 cena za pieluche

pieluchy pampers nr 5 76 sztuk

Trixie pieluchy l dla suczek. Trixie PIELUCHY DLA SUCZKI 12szt/op, L

Pieluchy idealnie nadają się dla starych jak i schorowanych psów, które mają problemy z utrzymaniem moczu. Majtki idealnie nadają się również dla psich pań po zabiegu operacyjnym, podczas cieczki jak i długiej podróży, gdzie pies nie ma możliwości załatwienia się. Pieluszki dobrze przylegają do psiego ciała dzięki ściągaczom przy łapach i udach co uniemożliwia ujście wilgoci, dodatkowo posiadają rzepy po obu stronach pasa. Doskonale absorbują wilgoć i są wygodne dla naszej suczki. Posiadają otwór na ogon. Należy pamiętać że pieluchy dla suczek są jednorazowe. Witaj na ZdrowyZwierzakpl! Nie jesteś trixie pieluchy l dla suczek. Rejestracja Logowanie. Złóż zamówienie Ulubione 0. Jesteś tutaj: Strona główna Psy Środki czystości dla psa.

Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

Do ulubionych. Dodaj opinię. EAN: Cena Family 33,29 zł.

Rozmiar: S-M Wymiary : obwód tułowia: cm Ilość w paczce : 12 sztuk.

pieluchomajtki pampers opis

allegro pieluchy pampers najtaniej

SUKA PIES W RUPIE (psi okres) Co robić i jak używać spodni ochronnych/majtek dla psa Trixie

Author: Sham